Přestože bude nový díl série Assassin’s Creed opět odlišný od dílů předchozích, dle Ubisoftu zůstane nadále věrný prvkům, které jsou pro sérii klíčové. Jedním z takových prvků je právě zmíněný poutavý příběh.

Ubisoft potvrdil, že nový díl s názvem Infinity zaujme pozici “life service” hry s platformou, která se bude postupem času měnit a rozšiřovat. Assassin’s Creed Infinity je však teprve na počátku vývoje, přičemž na něm aktuálně pracují týmy Ubisoft Montreal a Ubisoft Quebec.

Informace o nové podobě připravovaného Assassin’s Creed vzbudily u fanoušků strach ze ztráty specifických vlastností, díky kterým sérii tak milujeme. Už po příchodu AC Origins se mnoho hráčů cítilo nespokojeně a dávali Ubisoftu za vinu, že už série není tím, čím bývala. Ubisoft se však snaží tyto obavy rozptýlit. Co se týče příběhového zážitku pro jednoho hráče, na této frontě se údajně nemáme čeho bát.

Přečti si  EA vydalo nový Mo-Cap trailer ke hře Skate 4

Finanční ředitel Ubisoftu Frédérick Duguet uvedl, že Assassin’s Creed Infinity bude nadále poskytovat “vysoce kvalitní narativní zážitek.” Duguet dále říká: “S projektem Infinity máme do budoucna vzrušující plány, které mají potenciál rozšířit dosah i opakující se profil značky Assassin’s Creed, a to při zachování jejího odkazu bohatých příběhových zážitků.

Právě díky spolupráci dvou studií by měl být zajištěn nepřetržitý vývoj i zachování původního odkazu série. Vývoj by měl probíhat soudržněji, rafinovaněji. Více než na jednotlivá studia se nyní Ubisoft soustředí na talenty ve vedení, ať už jsou v jakémkoli studiu.

Na závěr je ale třeba připomenout, že projekt Infinity je stále v rané fázi vývoje a dle dosavadních informací nebude spuštěn dříve než za tři roky. Za tuto dobu se však jistě dozvíme mnoho nových a zajímavých informací o vývoji, který snad dopadne nad očekávání.

Přečti si  Seriálová adaptace The Last of Us hlásí nové posily

Hra je ve vývoji pro konzole a PC.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno