Příběh se odehrává v devátém století Bagdádu a sleduje mladšího Basima před událostmi Assassin’s Creed Valhalla, když se připojí ke Assassinům.

Po četných únicích, včetně přebalu, Ubisoft konečně předvedl Assassin’s Creed Mirage. Hra se odehrává v Bagdádu a zaměřuje se na mladšího Basima, 20 let před událostmi z Assassin’s Creed Valhalla. Začínal jako zloděj, připojil se k Assasinům, aby se stal jedním z nich. Podívejte se na filmový trailer níže.

V příběhu se objeví historické postavy, ale žádné konkrétní osoby nebyly potvrzeny. Je potvrzeno, že herec Shohreh Aghdashloo ze slávy The Expanse vyjadřuje Roshana, Basimova mentora, takže je to hezké. Samozřejmě nebyla představena žádná hratelnost, ale nyní jsou k dispozici předobjednávky s vedlejším úkolem 40 zlodějů, který je součástí bonusu.

Přečti si  Trailer na hru Elden Ring: Shadow of the Erdtree láká na neviditelnou válku a Messmerovu sílu

K dispozici je také sběratelská edice k předobjednání s vlastními bonusy. Assassin’s Creed Mirage vychází v roce 2023, ale nebylo potvrzeno žádné konkrétní okno vydání. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti v nadcházejících měsících a podívejte se na rozpis traileru s kreativním ředitelem Stephanem Boudonem, narativní režisérkou Sarah Beaulieu a uměleckým ředitelem Jean-Lucem Salou.

2 KOMENTÁŘE

  1. Na tenhle díl se hodně těším a jsem zvědav i na Evropu a Japonsko a figurka k tomuhle dílu vypadá hodně luxusně musím si počkat a pohlídat si jí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno