AVerMedia uvádí streamovací sadu Live Streamer 311 – BO311 pro začínající tvůrce
Domů » Hardware » AVerMedia uvádí streamovací sadu Live Streamer 311 – BO311 pro začínající tvůrce

AVerMedia uvádí streamovací sadu Live Streamer 311 – BO311 pro začínající tvůrce

17.7.2019
Publikoval:

Společnost AVerMedia uvádí na trh Live Streamer 311 – BO311. Startovací balíček pro youtubery, resp. streamovací set pro všechny začínající tvůrce, obsahuje nahrávací kartu se schopností zachytit Full HD obsah se 60 snímky za sekundu, Full HD webkameru s moderními funkcemi umělé inteligence a kvalitní USB mikrofon.

Live Streamer 311 – BO311 je řešení vše v jednom poskytující tři hlavní pilíře živého vysílání při zachování velmi snadného nastavení. Jeho součástí je záznamové zařízení Live Gamer MINI (GC311), Full HD webová kamera Live Streamer CAM 313 (PW313) a USB Mikrofon (AM310).

K dispozici jsou také zdarma dodávané pluginy AVerMedia StreamEngine a CamEngine, které podporují aplikace třetích stran, jako jsou Streamlabs OBS, OBS a XSplit. Integrovaný H.264 hardwarový enkodér při použití se StreamEngine zajišťuje nulové vytížení procesoru počítače. CamEngine plugin mění webkameru na interaktivní zařízení s umělou inteligencí umožňující změnu filtru, korekci barev i přidání různých rámečků a samolepek.

Přečtěte si  Vývojáři Darksiders Genesis tvrdí, že Switch verze bude na chlup stejná

„S Live Streamer 311 – BO311 je dosažení snu stát se streamerem o mnoho jednodušší. Přináší novým tvůrcům all in one řešení,“ říká Eddie Chen produktový manažer AVerMedia, a dodává: „Začínající streameři jsou díky tomuto setu schopni vytvářet Full HD obsah se studiovou kvalitou zvuku. Snadno, intuitivně a za výhodnou cenu.“

AVerMedia nabízí dále aplikaci RECentral, umožňující souběžné vysílání na různých platformách včetně YouTube, Twitch a Facebook. Aplikace podporuje nastavení jednotlivých vrstev pro webkameru, loga a nastavení různých rozlišení a datového toku pro každé vysílání zvlášť z jediného počítače.

Přečtěte si  Hráči PC verze Star Wars Jedi: Fallen Order si mohou užít mód New Game Plus

Streamovací sada AVerMedia Live Streamer 311 – BO311 je uváděna do prodejní sítě, včetně ALZA, CZC a  T.S.BOHEMIA, za doporučenou koncovou cenu 6149 Kč s DPH v České republice a 239,90 euro s DPH na Slovensku.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Recenze: HyperX Cloud Orbit S – Magnetoplanární audio zážitek

Není to tak dávno, co Audeze přinesl audiofilům velmi kvalitní...