Říká se, že „zcela nový zážitek pro více hráčů, na který vývojáři sází je podobný Escape from Tarkov, kde je každý tým sám za sebe.

DICE představilo základní multiplayerové režimy hry Battlefield 2042 a Battlefield Portal, který poskytuje hráčům nastavit vlastní hry využívající klasické mapy z předchozích titulů. Později v tomto týdnu konečně odhalí Hazard Zone, „zcela nový zážitek pro více hráčů s vysokými sázkami“, kde je každý tým sám za sebe. Podívejte se na krátkou upoutávku níže – úplné odhalení proběhne 14. října v 17:00 hod.

Ačkoli o Hazard Zone nebylo poskytnuto mnoho informací, zvěsti naznačují, že je podobný Escape from Tarkov. Ten nabízí akční RPG/FPS s prvky MMO, kde se hráči seskupují a provádějí nájezdy na nepřátele ovládané AI. Každý tak často může přijít do kontaktu s ostatními hráči a musí přežít. Díky realistickému boji a riziku spojenému s potenciální ztrátou zásob a smrtí se stal velmi populárním.

Zda Hazard Zone usiluje o stejný zážitek se teprve uvidí, stejně jako to, co nového nabídne. Zjistíme to v příštích dnech, takže zůstaňte naladěni. 

Battlefield 2042 vychází 19. listopadu pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno