Vývoj Battlefildu 6 je oficiálně potvrzen společností EA, která uvedla, že hra vyjde na konci tohoto roku pro konzole a PC. Bylo také oznámeno, že hra bude představena na jaře.

A jak se zdá, tak odhalení již  může být na obzoru. Podle novináře GamesBeat Jeffa Grubba dojde k odhalení Battlefield 6 letos v květnu.

Ve svém projevu během nedávného podcastu GamesBeat Decides Grubb uvedl, že EA v současné době pracuje na odhalení střílečky z pohledu první osoby, ke kterému má dojít v květnu před „obecným časovým rámcem E3“ “, Což je červen.

DICE je samozřejmě vedoucím vývojářem nadcházejícího Battlefieldu 6, kterému pomáhá také Criterion Games, jakožto podpůrné studio. Mezitím DICE LA také pracuje na něčem, co souvisí s Battlefieldem, ať už se jedná o podporu práce na letošní hře nebo o samostatný projekt v podobě battle royale, to se teprve uvidí.

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

Nedávné úniky ukázaly, že  Battlefield 6  bude zasazen do moderní doby, bude vydán napříč generacemi, výrazně vylepšen a dynamičtější, včetně destrukce prostředí. 

Battlefied 6 je nyní ve vývoji pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno