Společnost EA již potvrdila, že na konci letošního roku vydá nový Battlefield napro konzole a PC, nové informace poukazují na to, že by měl obsahovat battle pass a prvky free-to-play.

Ačkoli oficiální odhalení Battlefieldu 6 proběhne později během tohoto jara, tak jeden z leakerů tvrdí, že zná řadu detailů o této nadcházející multiplayerové střílečce z pohledu první osoby.

V nedávném videu na YouTube líčí Tom Henderson vše, co zjevně vědí o nadcházející hře. Zatímco nedávné zvěsti o Battlefieldu 6  poukazují na možné moderní prostředí, další pokus o battle royale a další, Hendersonův únik některé z nich potvrzuje a dokonce přidává několik dalších.

Pokud jde o informaci, kterou Henderson videem o Battlefieldu 6 potvrzuje jsou: plně zničitelné budovy, návrat známých squadů, kdy hráči budou moci vybírat mezi Assault, Engineer, Support a Recon.

Přečti si  Ve vývoji by údajně měla být hra The Mandalorian

Velkým odhalením Hendersonova úniku je, že Battlefield 6 bude mít sezónní battle pass, z nichž každý bude trvat 8 až 10 týdnů. To by dávalo smysl, protože řada populárních her jako Apex Legends nebo Warzone jej také využívají.

https://youtu.be/EfTOAMpbXlw

Battlefield 6 bude také zřejmě zahrnovat crossplay mezi PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC. Kromě toho, pokud budou vydány verze hry pro PS4 a Xbox One bude to mít pro EA největší finanční smysl.

Henderson také ve videu uvádí, že s Battlefield 6 vstoupí do hry nějaké free-to-play funkce. Nejlepší odhad je, že hra bude mít battle royale. Pevně doufáme, že bude lepší než Firestorm, který přišel měsíc po vydání Battlefield V, ale nesetkal se s úspěchem. Battlefield 6 Battle Royale bude mít velkou konkurenci zavedených her v žánru a vydání zdarma by pro něj mohlo být dobrým začátkem.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Všechny úniky a spekulace je třeba brát s rezervou, protože zatím nic z toho není oficiálně potvrzeno. Další informace přijdou s oficiálním odhalením v nadcházejících měsících.

Battlefield 6 je nyní ve vývoji pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S. Hra by měla vyjít na konci tohoto roku. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno