O víkendu proběhla otevřená beta verze Call of Duty: Modern Warfare a společnost Activision nyní informuje, že se jedná o nejúspěšnější betu v historii této značky.

Hráli jste mezi 12. a 23. zářím poslední Call of Duty: Modern Warfare? Pokud ano, potom jste přispěli ke stanovení nového rekordu této značky. Beta údajně zaznamenala nejvíce uživatelů, hodin hraní i největší počet souběžně hrajících hráčů napříč platformami.

Část tohoto úspěchu lze připsat cross play, který umožnil účastníků poprvé v historii utkat se mezi sebou na různých platformách. Kreativní ředitel a vedoucí studia Infinity Ward Patrick Kelly říká: „Soustředíme se na to, abychom poskytovali co nejlepší online zážitek, a to včetně sbližování komunity se vzájemnou hrou.“  Rovněž prohlašuje, že tým oceňuje veškerou zpětnou vazbu od hráčů, který zajistí, aby se hra před vydáním ještě dále vylepšila.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Během State of Play byl prezentován také zcela nový trailer, který se zaměřuje na kampaň a překvapivě také na Spec-Ops. Trailer nám dává nový pohled na některé postavy, které jsme až do tohoto okamžiku slyšeli pouze v náhledech a nebo je viděli jen na některých obrázcích. Bohužel se neobjeví žádné „staré“ postavy, jako je Soap nebo Ghost.

Call of Duty: Modern Warfare vychází na PC, PS4 a Xbox One 25. října 2019. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno