Beta test střílečky Crossfire X proběhne na Xboxu již brzy
Domů » Hry » Novinky » Beta test střílečky Crossfire X proběhne na Xboxu již brzy

Beta test střílečky Crossfire X proběhne na Xboxu již brzy

22.6.2020
Publikoval:

Crossfire je jedna z největších světových FPS her na PC, která přichází s časovou exkluzivitou také na Xbox a jak se zdá, tak před jejím spuštěním proběhne nejdříve řádný beta test.

WindowsCentral si všiml, že na seznamu obchodu Microsoft Store se objevil beta test CrossfireX. Stránka produktu uvádí, že beta začne 25. června a velikost souborů bude 5,88 GB. 

CrossfireX je free-to-play online multiplayerová hra, která podporuje až 16 hráčů.  Hra nabídne „různé klasické a inovativní“ režimy, ale zatím není jasné které z nich budou obsaženy v beta testu. Redaktoři IGN však již měli možnost betu vyzkoušet a níže se můžete podívat na jejich preview.

Přečtěte si  MAFIA: Definitive Edition a MAFIA: Trilogy odloženo

Produktová stránka uvádí, že CrossfireX běží ve 4K a je vylepšen pro Xbox One X. CrossfireX bylo oznámeno během E3 2019 s vydáním nejprve na Xbox a následně pak na další konzole. Crossfire pro PC, který distribuuje Tencent, je jednou z nejpopulárnějších her na planetě s přibližně 650 miliony uživatelů po celém světě. Pro srovnání, Fortnite měl 350 milionů hráčů po celém světě podle nejnovějšího průzkumu.

Crossfire vytvořilo jihokorejské studio Smilegate, které také pracuje na několika nových projektech v rámci franšízy. Vývojáři z Remedy navíc připravují singleplayerovou kampaň pro Crossfire 2.

Přečtěte si  Ghost Recon Breakpoint AI spoluhráči ukázáni v novém traileru

Crossfire je nyní k dispozici na PC a CrossfireX je nyní ve vývoji pro Xbox One. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Na PlayStation Store unikli detaily o Far Cry 6

V poslednej dobe sa s únikmi z hier od Ubisoftu...