I když Bethesda již odhalila drobné detaily k svým připravovaným hrám Fallout 79 a Rage 2, tak informuje o tom, že se fanoušci mohou i nadále těšit na překvapení.

Navíc vývojář a vydavatel informuje, že se můžeme na jejich konferenci, která začíná v pondělí ve 3:30 ráno, těšit na více jak jedno překvapení. Informoval o tom přímo Pete Hines prostřednictvím Twitteru v rámci odpovědi na dotaz, zda by mohl poskytnout nějaké informace a zda chystá studio ještě nějaké překvapení na jejich E3 show.

Fanoušci se tak začínají domnívat, že by jedno s překvapení mohlo mít něco společného s hrou Starfield, což by mělo být sci-fi RPG. Také se očekává že nám Bethesda odhalí DLC ke hře Prey, což teasovali i samotní vývojáři. A nakonec mezi poslední spekulace patří také vznik remasteru Falloutu 3.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Rozhodně si ale nenecháme konferenci Bethesdy uniknout a budeme ji pro vás i v nepříliš lákavých ranních hodinách sledovat, abychom vám mohli okamžitě přinést ty nejzajímavější informace.

Bethesda bude mít svou konferenci na E3 v pondělí ve 3:30 našeho času.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno