Tým pracující na Beyond Good and Evil 2 sdílel několik nových informací, které příliš nemusí potěšit některé fanoušky této série.

V poslední době se tým Ubisoftu pracující na hře Beyond Good and Evil 2, které bude pokračováním klasické hry vydané na Gamecube, PlayStation 2 a Xbox, podělil s fanoušky o nové herní záběry a přinesl také několik zajímavých informací, jako například, že ve hře budeme moci řídit jakékoliv vozidlo, které spatříme.

Tým také posbíral několik otázek z chatu, na které se rozhodl následně odpovědět. Jedna z odpovědí však některé fanoušky nemusí příliš potěšit. Tou otázkou bylo, zda hra bude vyžadovat neustálé připojení k internetu. Vývojáři uvedli následující odpověď:

Beyond Good and Evil 2 je online multiplayerová hra s bohatým co-op zážitkem. Hru bude možno hrát pouze s neustálým internetovým připojením, aby byla zajištěna bezproblémová hratelnost, přijímání dynamických aktualizací a umožněno hraní s přáteli. Rozhodnutí, zda budete chtít hrát v co-op, či jako sólo pirát, necháme jen na vás.

Možná se někdo bude divit tomu, že v dnešní online době, mlže stále někdo pokládat takové dotazy, ale je třeba si uvědomit, že stále jsou místa, kde je internetové připojení nedostačující, nebo s omezeným množstvím dat.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Beyond Good and Evil 2 je aktuálně ve vývoji na PC, PlayStation a Xbox s blíže neurčeným termínem vydání. 

7 KOMENTÁŘE

  1. Jsem za. když to bude likvidovat vemena z PC co jen kradou hry, tak u mně jsem 100% za nonstop připojení a kontrolu.

  2. Tak to je presne UBISOFT… Stejne jako u Division… Popravde takovou hru uz nikdy… Nic nena*ere vic, nez kdyz jednoho bosse vrazdite na ponekolikate a konecne ho mate na lopate, a nejakej blb s buldozerem u Rudne presekne UPCku kabel a lehne pulka Prahy… Bohuzel i tim vase nekolikahodinovy hrani a muzete si par dni pockat nez se tim celym prostrilite znova… Takovy hry uz nikdy… 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno