I studio DICE si ukouslo z letošního Gamescomu kousek pro sebe, představilo svůj plán pro Star Wars: Battlefront II a ukázalo tak svým příznivcům, čeho se do konce roku dočkají. Zmíněn byl zbrusu nový kooperační mód i návrat Clone Commandos.

Vše nasvědčuje tomu, že ani DICE a ani EA v brzké době nehodlají skončit s podporou Battlefrontu 2, který za pár dní oslaví dva roky od svého vydání. Tento fakt potvrzuje i skutečnost, že tomuto oblíbenému titulu bylo věnováno i 25% plochy na EA Lounge během konání letošního Gamescomu.

Během posledních měsíců do hry přibylo velké množství novách postav, map i režimů a další jsou již na cestě. Předběžný plán, který studio DICE zveřejnilo předpovídá nejen příchod nového kooperačního režimu až pro 4 hráče nebo hratelné Clone Commandos, ale i návrat módu Instant Action. Velkých změn se dočká i režim Capital Supremacy, kde již bude konečně možné se po smrti spawnovat na daných místech tak, jak jsou hráči zvyklí s ostatních Battlefront her.

Přečti si  Odhalení Bettlefieldu 6 bylo zdánlivě teasováno na červen

Vlna změn započne v září, kdy se ve hře objeví nová obří mapa umístěná na planetu Felucia. Clone Commandos, hráčům jistě známé ze Star Wars: Repulic Comando, přibude do hry jako nová hratelná postava společně s jejich granátomety a DC-17m blastery. Oznámen byl jeětě blíže nespecifikovaný obsah, který bude pojen s již 9. dílem Star Wars, Rise of Skywalker, a s největší pravděpodobností bude hráčům poskytnut zcela zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno