Klemens Kreuzer, generální ředitel společnosti THQ Nordic, v rozhovoru pro GamesIndustry.biz hovořil o vydání hry Biomutant pro PS4 a Xbox One v prvním čtvrtletí roku 2021.

V rozhovoru pro GamesIndustry.biz generální ředitel společnosti THQ Nordic, Klemens Kreuzer, odhalil možné datum vydání Biomutantu. Titul by se tedy měl objevit v prvním čtvrtletí roku 2021. To by znamenalo, že se titul konečně objeví během několika příštích měsíců, tj. před 1. dubnem.

Podle Kreuzera je vydání Biomutanta pro společnost THQ Nordic jedním z největších vydání v tomto roce, které můžeme od této společnosti očekávat. Možná můžeme očekávat velké oznámení o Biomutantu v příštích několika týdnech, ve kterém THQ Nordic odhalí oficiální datum vydání.

Biomutant je velké akční RPG, kde už editor postavy může značně ovlivnit vaše statistiky. Pokud například dáte své postavě velkou hlavu, její inteligenční hodnoty se zvýší. Podobně ovlivní statistiky například i dlouhý nos nebo krátké uši. V editoru navíc můžete také upravit další detaily, jako je pohlaví a barva srsti vaší postavy.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Vytvořte si své vlastní zbraně: dobrodružství otevřeného světa s postapokalyptickou kung-fu tématikou se odehrává ve světě obývaném antropomorfními zvířaty. Zvláštností titulu je šílený zbraňový systém. Zbraně nejsou specifikovány hrou, ale mohou být vytvořeny i samotnými hráči. Například můžete jít do boje vyzbrojeni zubním kartáčkem. Variace položek, které lze mezi sebou kombinovat, přináší různé zajímavé statistiky.

Podle všeho by nás Biomutant měl zabavit minimálně na 10 hodin. Navíc je zajištěna opětovná hratelnost prostřednictvím morálního systému jing a jang, díky kterému lze dosáhnou různých dobrých nebo špatných epilogů.

Biomutant je nyní ve vývoji pro PC a konzole. 

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno