BioWare předváděl na E3 2018 za zavřenými dveřmi 20 minutovou prezentaci své nadcházející hry Anthem a nyní se o tuto ukázku podělil s fanoušky hry na Youtube.

BioWare tak překvapil řadu fanoušků, kteří toužili vidět totéž, co novináři, Youtubeři a další vyvolení za zavřenými dveřmi. Herní záběry ukazují jednu z aktivit, která bude ve hře k dispozici, konkrétně se nazývá Stronghold, kde se čtyřčlenný tým vydává na kooperativní event do dungeonu, podobně jako v jiných MMO a kooperativních hrách.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Demo startuje průzkumem otevřeného světa Anthem, včetně pohledu na “Strider”, což je mobilní základna pro hráče umožňující například i rychlé cestování po mapě a odkud také okamžitě začínají mise a aktivity mimo Fort Tarsis. Hráči se následně dostanou do Strongholdu, kde bojují s nepřáteli nazvanými Scars, následně pokračují dále, kde již musí čelit pavoukovitým zvířatům a jejich nemalé matce v závěrečném souboji.

Toto video dává pěkný pohled na svět Anthemu, stejně jako na čtyři Javelin obleky.

Navíc bylo potvrzeno, že vývojáři přidají na základě zpětné vazby od fanoušků také čísla zobrazující jak velké poškození nepřátelům  v boji způsobujete. S touto informací přišel na Twitteru výkonný producent hry Mark Darrah.  Ten navíc uvedl, že tato funkce bude stejně jako řada dalších ve hře volbou, kterou si budou moci hráči sami zapnout a vypnout, podle toho jak si budou chtít krásy hry vychutnat.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno