Borderlands 3 je od pátku oficiálně vydáno a mnozí hráči jsou množstvím možností nadšeni, včetně nabité akce a vzrušujícího příběhu. Skuteční fanoušci série však vědí, že Borderlands přidává do hry další dobroty v podobě easter eggů,  která se váží k různým postavám a ikonám popkultury.

Borderlands 3 je naplněno až po okraj easter eggy a jedním z nich je populární HBO Adaptace knih GRR Martina – Game of Thrones. Fanoušci populární televizní show jsou již obeznámeni s tím jak vše nakonec dopadne s Matkou draků a je na čase, aby hráči dostali příležitost bojovat proti Dragon Queen spolu se svými třemi draky.

Když se vydáte do stok v Eden-6, budete mít šanci bojovat proti Matce draků, Nespálené, královně Sedmi království a jejím třem drakům, kteří ji doprovází a chrlí oheň na vše, co jim přijde do cesty.

Přečti si  HyperX uzavírá partnerství s týmem Red Bull Racing Esports

Toto není poprvé, kdy Borderlands obsahuje odkaz na Game of Thrones, Borderlands 2 měl podobné velikonoční vajíčko, kde hráči mohli bojovat proti direkagovi jménem Duch, což je přímý odkaz na zlovlka Johna Sněha.

Borderlands 3 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno