Borderlands 3 nebude při vydání podporovat Cross-Play
Domů » Hry » Novinky » Borderlands 3 nebude při vydání podporovat Cross-Play

Borderlands 3 nebude při vydání podporovat Cross-Play

16.7.2019
Publikoval:

Těsně před akcí Borderlands 3 Gearbox CEO Randy Pitchford řeší spekulace o cross-play, které by mělo být součástí této looter-shooter hry.

Zatímco mnoho fanoušků věřilo, že „oslava pospolitosti“ bude znamenat, že budete moci hrát s přáteli bez ohledu na platformu, tak se zdá, že akce bude představovat něco jiného, i když se Pitchford nakonec cross-play zabývá.

Pitchfordův tweet rovnou utnul všechny spekulace o tom, že by během oslav pospolitosti mělo být cross-play oznámeno. Nicméně, Pitchford dal fanouškům naději, když uvedl, že vývojářský tým tvrdě pracuje na cross-play podpoře, která by do hry mohla přijít po startu. Je také dosti možné, že Borderlands 3 dostane i podporu cross-save.

Přečtěte si  HyperX představuje na Gamescomu 2019 řadu nových hráčských periferií

Gearbox naštěstí patří ke studiím, která velmi dobře podporují své hry po jejich vydání, takže pokud studio chce, aby Borderlands 3 bylo živé minimálně tak dlouho, jako předchozí díl, dá se tušit, že podpora cross-play bude nevyhnutelná.

Borderlands 3 vychází na PC, PS4 a Xbox One 13. září. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  HP na Gamescomu 2019 odhalilo nový herní hardware řady OMEN a nový výkonný software

Další doporučené příspěvky
 
Dell a Alienware nám na Gamescomu 2019 představily dokonalý ekosystém pro hraní her na počítačích

V pondělí 19. srpna nás společnosti Dell a Alienware přivítaly...