Bostonský starosta žádá v dopise adresovaném současnému generálnímu řediteli a prezidentovi, aby znovu zvážil rozhodnutí o neúčasti společnosti Sony na PAX East.

Starosta města Bostonu, Marty Walsh, zaslal dopis prezidentovi a generálnímu řediteli společnosti Sony Kenichiro Yoshidovi, ve kterém jej formálně požádal, aby společnost znovu zvážila svou neúčast na PAX East, které odstartuje ve čtvrtek 27. února a potrvá do 1. března.

Walsh ve svém dopise uvedl, že riziko Coronaviru v Bostoneu a větší oblasti Massachusetts je extrémně nízké a že úředníci nemají důvod se domnívat, že by někdo měl rušit plány na návštěvu města.

Apeluje na Sony, že jako velmi vlivná společnost má příležitost jít příkladem dalším společnostem a ukázat , že věří ve fakta před strachem a že upřednostňují „spojení před izolací“.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Začátkem února společnost Sony oficiálně oznámila, že se nezúčastní PAX East Convention v Bostonu a uznává, že právě probíhající Coronavirus je důvodem tohoto kroku. Společnost Sony vydala oficiální prohlášení na blogu PlayStation se všemi podrobnostmi.

Předpokládáme, že společnost Sony své rozhodnutí nezmění a na PAX East skutečně nebude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno