Tvrdí to alespoň známý leaker @Biast12, který nelitoval svého volného času a ponořil se do skrytých souborů hry, kde po novém updatu našel mnoho zajímavostí.

Na své sociální sítě pak umístil videa, která dle jeho slov zobrazují Horizon, novou hrdinku, která by měla zavítat do Apexu již velmi brzy. Pochopitelně nyní nemáme tušení, jaké budou její schopnosti, ale pokud se do hry opravdu dostane, společnost jí bude dělat kamera, která ve vzduchu levituje podobně jako dron od Lifeline.

https://twitter.com/Biast12/status/1313359878929428480?s=20

I takto reálně vypadající leaky je ovšem nutné brát s určitou rezervou. Herní studia si jsou moc dobře vědoma toho, že se jim v souborech tu a tam někdo prohrabuje a nebylo by to tak poprvé, co do hry přidají podobná falešná vodítka. Naposledy to vývojáři Apexu udělali při představení postavy Revenanta.

Přečti si  Screenshoty z buildu hry Starfield z roku 2018 se objevily na internetu

Kromě nové hrdinky se @Biast12 podařilo vypátrat i nějaké detaily o nadcházejícím Halloweenském eventu, který si minulý rok u hráčů získal velkou popularitu. Dle leaku by se nový event měl jmenovat Shadow Royale a do hry se opět vrátí systém duchů. Zda bude časově omezený event podobný tomu loňskému se můžeme nyní jen dohadovat. V souborech ale byly nalezeny zmínky o mazlíčcích, kteří by si v Apexu odbyli svou premiéru. Neznámé zůstává ale především datum startu celé akce.

https://twitter.com/Biast12/status/1313382907495546880?s=20

Apex Legends je k dispozici zdarma pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve vývoji je také verze pro mobilní zařízení a Nintendo Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno