Fall Guys: Ultimate Knockdown bezesporu obřím hitem. I co týče sledovanosti na Twitch.tv jsou roztomile běhající fazolky světovým číslem 1. Proto se mnoho hráčů ptá, jak to bude s hitem od studia Mediatonic do budoucna.

Stačí je na pár minut nakouknout do komunitních skupin na Redditu a hned budete mít jasno o tom, jaké nové funkce a mechaniky si herní komunita Fall Guys. Na prvním místě je bezesporu stále omílané crossplay mezi PlayStation 4 a PC. Neméně žádanou funkcí jsou soukromé zápasy. Tato funkce je žádána především streamovací komunitou, protože není momentálně možné vyzvat více než 3 známé hráče. Dalším chybějícím faktorem je možnost hrát se svými přáteli na jedné TV či monitoru v režimu rozdělené obrazovky. Jak se k těmto požadavkům staví sami vývojáři?

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

https://twitter.com/FallGuysGame/status/1292875557324152833?s=20

Ke všemu se studio vyjádřilo na svém Twitter účtu, kde v jednom ze svých příspěvků zveřejnili citaci: “You fool, this isn’t even my final form” – Frieza, Dragonball Z

… k tomu také doplnili, že se hráči mohou těšit na hromadu nových levelů, oblečků a některé další nové věci. Dá se předpokládat, že se již opravdu bude jednat o žádaný crossplay. K režimu rozdělené obrazovky se vývojáři vyjádřili již dříve a otázkou tak není “Bude?”, ale “Kdy?”.

Vydavatelství Devolver Digital se na svých sociálních sítích pochlubilo se vskutku zajímavými statistikami, které ukazují, jak se hráčům ve Fall Guys během prvních dní dařilo. Lze z něj vyčíst například počet prodaných kopií na Steamu nebo množství hodin, které strávili lidé sledováním Fall Guys na Twitch.tv.

Přečti si  Destiny 2 - Nové zbraně přicházející v Season Of The Splicer

Fall Guys: Ultimate Knockdown je nyní k dispozici pro PC a PlayStation 4.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno