Bungie bude brzy rozdávat zdarma Destiny 2 Forsaken Annual Pass
Domů » Hry » Destiny » Bungie bude brzy rozdávat zdarma Destiny 2 Forsaken Annual Pass

Bungie bude brzy rozdávat zdarma Destiny 2 Forsaken Annual Pass

Bungie se připravuje na vydání své další expanze Shadowkeep pro Destiny 2 a v souvislosti s tím se snaží nalákat zpět do hry co nejvíce hráčů.

V tom jim má pomoci i jejich nejnovější oznámení na oficiálním twitterovém účtu Bungie, kde studio potvrdilo, že brzy nabídne Forsaken Complete Collection za sníženou cenu. A pro hráče Destiny 2, kteří aktuálně vlastní Forsaken expanzi, bude Forsaken Annual Pass rozdán zdarma.

Tímto způsobem se hráči Destiny 2 mohou snadno připravit na nadcházející spuštění Shadowkeep s relativně malými výdaji.

Destiny 2 Forsaken Complete Collection je nejrychlejší způsob jak dohnat obsah. Kolekce obsahuje základní hru Destiny 2, rozšíření roku 1, rozšíření Forsaken a Forsaken Annual Pass. To je veškerý aktuální obsah Destiny 2. Aktuální cena Bungie za kolekci Destiny 2 Forsaken Complete Collection je 25 USD na PlayStation 4 i Xbox One. Jakmile bude od 1. října k dispozici ve službě Steam, bude pravděpodobně se stejnou cenou i na PC.

Přečtěte si  Epic Games Store rozdává 6 her s Batmanem a to až do 26. září

Pro hráče to znamená, že příprava na Shadowkeep nebyla nikdy snazší nebo levnější. Shadowkeep bude stát dalších 35 dolarů nebo 60 dolarů v případě Deluxe Edition, které zahrnuje season pass.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Shadowkeep vychází 1. října.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Recenze: HyperX Alloy FPS RGB + Pulsefire FPS Pro - Zamířit, pal!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Destiny 2 odhaluje nový raketomet „Void Gjallarhorn“

Vysoce očekávaná expanze Destiny 2: Shadowkeep e nyní méně než dva...