Infusování vybavení v Destiny 2 může být hlavně pro nové hráče opravdu stresující, protože potřebujete hromadu Enhancement Core. To je relativně vzácný materiál, který sice lze zakoupit ale ne zrovna levně. Bungie dění okolo ekonomiky infusování neustále sleduje a již nyní připravuje změny jak bude hráč své vybavení zesilovat.

S nadcházející sezónou Season of Opulence by měl pro hráče být zjednodušen přístup k posilování vybavení a jeho hlavní klíčovou složku Enhancement Core. O tom se rozpovídali v pravidelném výpisu změn týdne a upřesnili jak nový systém infusování bude fungovat.

Podle Bungie je jejich cílem vytvořit smysluplný pocit z progrese ze zvýšení vybavení, který nebude vázaný na materiál, kterého je nedostatek a máte strach ho použít. Současný systém s Enhancement Core vytváří negativní zážitek a toho se Bugie snaží zbavit.

Přečti si  Na internetu se objevují záběry z údajného Silent Hill z roku 2020

“Neustále monitorujeme ekonomiku infusování.” stojí ve vyjádření studia. “Sledujeme kolik Enhancement Core hráči dostávají a kolik ho utrácejí abychom mohli vytvořit úpravy a drobné ladění v jeho využití. A za tímto účelem provedeme výraznější změny právě s příchodem nové sezóny.”

Předchozí řešení pomocí Scrapper Bounty, kterou jste mohli náhodně získat za rozebírání předmětů, nebyl spolehlivý zdroj pro materiály a hráči je často ani neplnili. Proto budou v další sezóně nahrazeny denními a týdeními bounty které se budou kupovat pomocí Gunsmith materiálů.

“Naším cílem je zvýšit dostupnost Enhancement Core a jejich větší kontrolu nad tím jak je získávat. Což jak doufáme zvýší poměr materiálů, které získáte vs které využijete. Je samozřejmost, že i nadále budeme bedlivě sledovat dění okolo celé této situace a může dojít k dalším větším nebo menším změnám.”

Přečti si  EA má ve fiskálním roce 2023 připraveny 4 dosud „neuveřejněné“ hry

Současný stav infusování přišel spolu s Forsakenem v září, kde Bungie vyměnilo Masterwork Core za Enhancement Core. I přes jejich lepší dostupnost, přesto mnoho hráčům navodili vrásky na čele při rozhodování která zbraň si zaslouží infuse dříve. Mnoho hráčů tento systém odsoudilo, protože tím i velmi zpomalili levelování vybavení, zvlášť s příchodem random perků, kvůli kterým chcete zvyšovat mnohem více vybavení než předtím.

Start Season of Opulence bude až v červnu takže na změny si ještě chvíli počkáme. Do té doby si můžete užít Iron Banner, který bude k dispozici od 26.3. do 2.4. a kde bude opět možnost získat nějaké to lepší vybavení a zase o něco posunout.

V Destiny 2 právě probíhá Season of Drifter a je k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno