S nadcházející aktualizací 1.2.3. obdrží Destiny 2 velké změny v PvP systému Glory a Valor ranku a vylepšení Rumbl režimu.

Glory rank je vyladěn, aby pomohl  zlepšit efektivitu a  konkurenceschopnost v systému hodnocení. Valor rank se rozšiřuje na další playlisty, aby se stal vhodnějším měřítkem zkušeností hráčů v PvP. Valor se rozšiřuje na následující playlisty, Trials of the Nine, Iron Banner a Crucible Labs.

Změna v Glory ranku bude činit mnohem efektivnější způsob, jak změřit dovednosti hráčů. Po updatu 1.2.3 budou hráči do zápasů vybíráni na základě jejich Glory ranku. Vedle toho hráči dosáhnou na rank po pěti vyhraných zápasech v řadě, přičemž při prohře, nebude jejich ztráta ranku tak značná, jako tomu bylo dosud.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Aktualizace 1.2.3 je v současné době nastavena jako poslední důležitá aktualizace, před začátkem roku 2, který odstartuje s vydáním Fosaken expanze. Vedle změn ranků uvedených výše, přinese update také vylepšení a vyvážení režimu Rumble, včetně trvalého zařazení do PvP playlistu. 

Update 1.2.3 bude pro Destiny 2 dostupný 17. července.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno