Cross-play je funkce, která za posledních několik let získala značnou oblibu a popularitu, která umožňuje hráčům na různých platformách užívat si společný mutliplayerový zážitek.

Zdá se že možnosti cross-play zvažuje také Bungie, které aktuálně přemýšlí nad podobou pro Destiny 2. Dotaz na toto téma padl v nedávném rozhovoru o rozšíření Forsaken, kde byli Steve Cotton a Scott Taylor dotázáni, zda by Destiny 2 mohlo být v budoucnu cross-platformní hrou. Trochu překvapivě toto duo odpovědělo, že je to téma, které se ve studiu velmi často diskutuje. Ovšem v současné době se uvnitř studia na ničem takovém nepracuje, ovšem neznamená to, že by se toho fanoušci nemohli v určité chvíli dočkat.

Přečti si  Trailer k Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids naznačuje potíže v Irsku

V současné době, je ale o tom vcelku složité diskutovat, především s ohledem na to jak ke cross-platform aktuálně Sony přistupuje, nehledě na to že PlayStation je brán jako hlavní platforma pro tuto hru a která i proto dostává s každou expanzí nějaký ten exkluzivní obsah navíc.

Pokud Sony náhle nezmění svůj názor na toto téma, lze snadno předpokládat, že by cross-platform mohl fungovat mezi Xbox One a PC.

DLC Forsaken pro Destiny 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. září. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno