Pokud se od příští sezóny nepřihlásíte každý týden do Destiny 2, tak vám nic neuteče a v únoru bude o jednu událost méně.

Počínaje nadcházející sezónou provede studio Bungie v Destiny 2 řadu změn. Bungie upravuje, jak bude obsah rozdělován a jak budete získávat odměny, když se přihlásíte. Od příští sezóny Bungie končí se systémem weekly bounty, který vyžaduje, aby se hráči během týdne přihlásili a splnili určité úkoly, aby získali odměny, včetně  Bright Dust.

Nejnovější příspěvek na blogu This Week At Bungie uvádí, jak se Destiny 2 změní od příští sezóny, která začíná 9. února. V současné době se hráči mohou přihlásit každý týden a vyzvednout si weekly bounty u různých vendorů ve hře, které je odmění zkušenostními body a Bright Dust. Toznamená, že aktuálně máte jen týden na to, abyste je splnili a ještě z nich něco získali.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Bungie mění tento systém na nový s názvem Seasonal Challenges. Nové výzvy se odemykají každý týden během prvních 10 týdnů nové sezóny a dávají hráčům různé cíle v řadě aktivit. Místo toho, aby vypršely každý týden, se však výzvy hromadí a trvají až do konce sezóny, takže můžete přeskočit týden nebo dva (nebo více) a kdykoliv po svém návratu je můžete dokončit a získat tak své odměny.

Dříve jsme slyšeli o tom, jak Bungie v letošním roce změní své sezónní aktivity, aby snížilo „FOMO“ nebo strach z propadu mezi hráči, kteří hru na čas opustí a následně se do ní vrátí.  posledních dvou letech sezónní model Destiny 2 přidával do hry každých pár měsíců nové aktivity, ale tyto aktivity ve hře přetrvávaly až do začátku další sezóny. To letos končí, nové události začnou každou sezónu, ale nebudou s příchodem nové sezóny odstraněny, přinejmenším do vydání nové expanze v listopadu.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

Bungie také uvedlo, že nový model sezónních výzev má dát hráčům, kteří mají v Destiny 2 pouze jednu postavu, stejné postavení jako těm, kteří mají tři. Sezónní výzvy pokryjí všechny postavy na hráčově účtu, takže se nebudete muset každý týden přihlašovat s každou ze tří postav, abyste získali stejné odměny.

Další informace přichází k jedné z pravidelných a ročně se opakujících aktivit, kterou je Crimson Days, tato valentýnská událost, která zahrnuje speciální režim Doubles Crucible se letos do Destiny 2 nevrátí. Bungie uvedlo, že kvalita Crimson Days nebyla v posledních letech na úrovni jejich standardů a tak tato událost zatím přechází do „Content Vault“.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno