Poté, co fanoušci objevili skrytý systém XP cooldownu v Destiny 2 a začali o tom horlivě informovat na Redditu, tak jej Bungie (nečekaně) vypnulo. Zdá se že z Redditu se stává mocný nástroj hráčů, ze kterého mají vývojáři nemalý strach.

Začátkem tohoto týdne si hráči Destiny 2 všimli, že po úrovni 20 nezískávají další XP podle očekávání. Další vyšetřování prokázalo, že Destiny 2 obsahuje skrytý systém cooldownu, který hráči nepřičetl až 95% XP, když byl hráči získán během krátké doby. Teď, když jsou důkazy na stole, Bungie konečně potvrdilo, jak systém funguje a naštěstí tento systém vypnulo.

Bungie uvádí, že:

“V systém byl nastaven tak, aby XP nebyla omezena v Raidu a Crucible zápasech, samozřejmě záleželo na tom jak si hráči vedli. vedl. Naopak u aktivit, jež lze rychle po sobě opakovat jako: public eventy, strike mise, patroly, tak zde získávání XP bodů bylo postupně omezováno. Se systémem nejsme spokojeni a v návaznosti na připomínky hráčů jsme jej okamžitě vypnuli. V tomto důsledku nyní hráči uvidí změny v počtech získaných XP u všech aktivit. Během příštího týdne budeme sledovat a přezkoumávat data z odehraných her, abychom zajistili, že tyto změny splní naše očekávání, stejně jako vaše.”

Bohužel se jedná o jednu velkou lež, kdy ha byla od samotného začátku spuštěna s tímto systémem, který měl za úkol jediné a to navýšení nákupu Silver měny ve stánku Eververse. Studio dalo hráčům do levelu 20 vcelku slušné množství Bright engramů. Ovšem po levelu 20 náhle hráči začali dostávat těchto engramů méně, což psychologicky u některých vedlo k jejich nákupu za reálné peníze.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

Naštěstí Bungie Destiny 2 v celé své podstatě dost pokazilo a tak řada hráčů hru opustila dříve, než si vůbec nějakou měnu stihla nakoupit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno