Jak jsme informovali dopoledne, tak Square Enix dnes odhalil podrobností ohledně očekávané dobrodružné hry Shadow of the Tomb Raider, která vstupuje do prodeje 14. 9. 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One.

Vydejte se na definující cestu Lary Croft a zažijte okamžik její přeměny v Tomb Raidera. Ve hře Shadow of the Tomb Raider se Lara musí naučit přežít ve smrtícím prostředí džungle, překonávat děsivé nástrahy hrobek a vytrvat i v těch nejtěžších chvílích. Mezitím, co se Lara snaží zachránit svět před mayskou apokalypsou, dojde k jejímu přerodu v hrdinku známou jako Tomb Raider.

Hra Shadow of the Tomb Raider vychází ve standardní a speciální edici – Croft Edition, která navíc nabídne Season Pass (7 hrobek, 7 zbraní, 7 outfitů, 7 dovedností a vedlejší příběhové mise), dále 3 dodatečné zbraně a outfity, originální herní soundtrack a v případě předobjednání této edice navíc 48 hodinový předběžný přístup do hry.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

V rámci série TOMB RAIDER bylo prodáno celosvětově více než 63 miliónů kopií hry. Původní hra ze série se stala předlohou pro jeden z nejvíce úspěšných filmů inspirovaných videohrou v historii. Hlavní protagonistka série Lara Croft se na více než 2 desetiletí stala globální ikonou. Poslední titul z této legendární série, Rise of the Tomb Raider, obdržel více než 100 “Best of” nominací a řadí se mezi nejlépe hodnocené videohry v historii.

Jak trailer naznačuje, zdá se, že Shadow of the Tomb Raider opravdu bude nejtemnějším dílem v této novodobé sérii.

Shadow of the Tomb Raider vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno