Kup nám pivo

Zatímco zprávy o tom, že Call of Duty pro rok 2024 je novým titulem v sérii Call of Duty: Black Ops, je možná překvapivé slyšet, že Call of Duty 2025 je dalším titulem Black Ops. Podle Toma Hendersona z Insider-Gaming, který hovořil s několika zdroji, má kódové označení Saturn a je přímým pokračováním Call of Duty: Black Ops 2.

Odehrává se v roce 2030, o pět let později, a představuje návrat „fanouškovsky oblíbených protagonistů“ a nového padoucha. Zajímavé je, že bude obsahovat remasterované mapy z Black Ops 2, podobně jako byly mapy pro více hráčů Modern Warfare 2 (2009) přidány do nedávného Modern Warfare 3 . Jeden zdroj však uvedl, že plán je mít nové a remasterované mapy při spuštění.

Přečti si  Marvel’s Venom: Ambiciózní spin‑off měl vzniknout, ale projekt údajně padl po smrti Tonyho Todda

Vzhledem k tomu, že Call of Duty: Black Ops Gulf War vyjde příští rok, není známo, zda bude použita iniciativa Carry Forward, přičemž zdroj řekl Hendersonovi, že se jedná o „zcela novou hru“. Call of Duty 2025 je jako takové stále v raném vývoji a údajně obsahuje přepracovaný systém pohybu, návrat Pick 10 pro vytváření tříd, Gunfight a zombie.

Henderson také prozradil, že Infinity Ward pracuje na dalším Modern Warfare.

Zajímavé je, že navzdory kritice, která byla proti Call of Duty: Modern Warfare 3 za jeho krátkou kampaň a pouze remasterované mapy Modern Warfare 2 (2009) si údajně vede „obrovsky dobře“. Okno vydání nebylo specifikováno, ačkoli by pokračování mohlo dorazit v roce 2026, i když jen kvůli titulům Black Ops naplánovaným na příští dva roky.

ASUS For Ludens Who Dare
Přečti si  RECENZE: Saros - Roguelite, kde obrana znamená útok

Pokud jde o Call of Duty: Modern Warfare 3, je vyvinuto studiem Sledgehammer Games a je k dispozici pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Podívejte se na naši recenzi.

Zůstaňte naladěni na další aktualizace v nadcházejících měsících.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJGamingBolt
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno