Společnost Activision je velmi nadšena tím co Treyarch vytváří a o nadcházejícím Call of Duty: Black Ops 4 hovoří jako o “úžasném”, až nás to trochu děsí.

Během finančního konference společnosti Activision Blizzard pro investory a analytiky hovořil hlavní ředitel společnosti Coddy Johnson nejen o Destiny, ale také o Call of Duty: Black Ops 4.

Johnson uvedl, že to bude “úžasná hra”, která dá komunitě “neuvěřitelný herní zážitek” s různými funkcemi a herními režimy. Existuje celá řada důvodů, které stojí za silou tohoto nadcházejícího titulu, přičemž jedním z nich je i to, že jde prostě o ” Black Ops “, což je nejvíce hraný podtitul v sérii COD.

Sérii Black Ops stále hraje více než dva milióny hráčů a tato série se může pochlubit miliardami a miliardami odehraných hodin, které nadále rostou.

Přečti si  Call of Duty: Black Ops 4 nebude mít kampaň, zato nabídne Battle Royale režim a Zombies

A právě i díky tomu Treyarch vypozoroval a zjistil co hráči skutečně chtějí a co je skutečně baví. Také proto má Treyarch u Activisionu nebývalou důvěru v tom co tvoří a jaké změny hodlá do série přinést. Je to “neuvěřitelný vývojář s hlubokým pochopením komunity a žánrem FPS, který má zkušenosti s inovacemi jak v Zombiech, tak v multiplayeru”, uvedl Johnson.

Johnson dále uvedl, že Activision investoval nebývalé prostředky k vylepšení PC verze, která má hráčům nabídnout co nejlepší herní zážitek.

Více o Call of Duty: Black Ops 4 se dozvíme 17. května během globálního odhalení. Hra vychází 12. října na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno