Activision oficiálně oznámil Call of Duty: Black Ops 4 teprve minulý měsíc a již tu máme první velmi zajímavé úniky informací o tom jak chystané Call of Duty bude vypadat.

Poslední informace hovoří o tom, že nový díl bude postrádat tradiční kampaň, čímž se bude jednat o vůbec první hru v této sérii, která bude vydána pouze jako multiplayerovka. Tvrzení o absenci kampaně také podporuje řada dalších zdrojů a indícií, s tím, že Treyarch se soustředil na rozšíření multiplayerových režimů a velmi populárních Zombies.

A jak se zdá, tak single player nahradí v současné době nahradí nejpopulárnější režim Battle Royale. Na této pro někoho jistě bombastické zprávě se shodují servery Kotaku i Polygon, kteří mají zdroje potvrzující tento režim v Call of Duty: Blac Ops 4. 

Přečti si  Nová gameplay videa ze hry Ratchet and Clank: Rift Apart se zaměřují na souboj

Activision se pochopitelně odmítl k těmto informacím jakkoli vyjádřit a těší se na odhalení detailů, které by mělo proběhnout 17. května. Pokud Activison úmyslně něco vynechá tak se dá s největší pravděpodobností očekávat další odhalení na E3 během konference Sony, kde bude mít Activision jistě svůj prostor.

Call of Duty: Black Ops 4 vychází na PC, PS4 a Xbox One 12. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno