Když společnosti Activision a Treyarch oznámily Call of Duty: Black Ops 4, tak fanoušky informovali také o tom, hra nebude mít tradiční kampaň pro jednoho hráče a místo toho se plně soustředí na multiplayer.

To může být sice pro řadu hráčů vcelku nepříjemná informace, ovšem Treyarch se snaží dokázat, že jejich rozhodnutí, není až tak špatné.  Součástí plánu je totiž hráčům přinést všechny oblíbené mapy série Black Ops.

Treyarch tuto informaci potvrdil během včerejšího streamu, od kterého sice všichni očekávali něco zcela jiného, než čím nakonec byl. Vývojáři tak informovali, že se fanoušci mohou například těšit na mapy Jungle z Black Ops 1, která je umístěna v husté džungli Vietnamu a podporuje všechny druhy hratelných stylů, dále Slumy mapa z Black Ops 2 zasazená do Panamy 80. let, mapa Summit z Black Ops 1 zasazená do Uralské hory, mapa Firing RangeBlack Ops 1 nacházející se ve vojenském výcvikovém zařízení na Kubě. Všechny tyto čtyři mapy budou k dispozici zdarma 12. října.

Vývojáři se podělili také o informaci, že se v Black Ops 4 vrátí jedna z nejoblíbenějších map, kterou je Nuketown, která je rezidenční oblastí padesátých let používaná pro jaderné testy. Navíc Activision ve své tiskové zprávě potvrdil, že Nuketown bude k dispozici v listopadu všem hráčům Call of Duty: Black Ops 4 a to zdarma. Škoda jen, že mapa nebude k dispozici hned v den vydání, ale listopad není od vydání tak daleko.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Treyarch během streamu také potvrdil, že tyto mapy budou znovu navrženy od začátku a budou aktualizovány tak, aby nabízely vylepšené vizuály a další možnosti, ovšem základní podstata těchto map zůstane zachována. Také jsme se dozvěděli, že některé z těchto map budou součástí nové herního režimu Blackout battle royale.

Call of Duty: Black Ops 4  vychází 12. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno