Zatímco existuje mnoho různých vývojářů, kteří se zaměřili na vytvoření verze battle royale režimu, tak většina těchto her používá podobných mechanik, jako je hledání zbraní po mapě, stále se zmenšující zóna přežití, či jeden život.

To vše dělá z battle royale režimu tolik žádanou aktivitu, která za posledních pár let upoutala pozornost milionů lidí.  A právě poslední jmenovanou mechaniku se studio Treyarch snaží změnit a oživit v právě vydaném časově omezeném módu, který mohou aktuálně jako první vyzkoušet hráči na PlayStation 4.

Režim Blackout v Call of Duty: Black Ops 4 zde nově dovolí všem hráčům hrajícím takzvané čtyřky (Quads), vyzkoušet modifikovanou verzi, která umožní hráčům respawn uprostřed zápasu. Režim nese název “Down But Not Out” a jeho časově omezené období odstartovalo 16. ledna a potrvá až do konce měsíce.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

Jak to celé funguje?

Hráči, kteří během hry zemřou, zůstanou mrtví až do dalšího kolapsu zóny(kdykoli se zóna na mapě zmenší), za předpokladu, že některý z členů jejich týmu zůstane do této doby naživu.

Tato mechanika dává jistou šanci na delší pobyt na mapě i o něco horším hráčům, či hráčům, kteří byli nešťastně zabiti při dopadu, kdy například na rozdíl od soupeřů neměli příležitost ukořistit žádnou zbraň.

Dnešním dnem také startuje bezplatný týden, kdy mohou hráči zcela zdarma vyzkoušet režim Blackout na všech dostupných platformách.

Call of Duty: Black Ops 4 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno