Další titul z dlouholeté série od Treyarchu bude celosvětově odhalen a prezentován 9. června ve speciálním programu Direct.

Hra Call of Duty: Black Ops 6 od společnosti Activision má nyní svou stránku na webu PlayStation.com. Je uvedena pro PS4 a PS5, což do značné míry potvrzuje zprávy, že pokračování nevynechá konzole předchozí generace.

Ačkoli se zde hovoří o celosvětovém odhalení 9. června (vynechává se jakákoli zmínka o Xbox Games Showcase nebo vyhrazeném Direct), v popisu se uvádí: „Nucen jít na zběsilou cestu. Loveni zevnitř. Tohle je Black Ops 6.“ Zdánlivě to naznačuje scénář, v němž hlavní hrdina a dlouholeté postavy, jako je Frank Woods, odejdou do deziluze.

To by mohlo souviset s předpokládaným zasazením hry do období války v Zálivu a s příběhem, který údajně sleduje následky studené války. Údajně nabídne „nuancované vyprávění“ o té první a roli Spojených států v ní. Bez ohledu na směr se hráči mohou pravděpodobně těšit na méně futuristické zbraně.

Přečti si  Připravuje se nativní emulátor systému PS3 pro PS5

Hra Call of Duty: Black Ops 6 se údajně objeví na trhu koncem října a podle společnosti Treyarch se testovala dva roky. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti a podívejte se na živý teaser.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno