Activision představil nový trailer na nové Call of Duty: Black Ops Cold War přímo ve hře, během zápasu ve Warzone. Kromě nové ukázky jsme se ale dozvěděli i řadu zajímavých novinek.

Trailer, který mohli hráči Warzone vidět přímo ve hře, byl celý zaznamenám na konzoli PlayStation 5. Cold War přímo navazuje na vůbec první díl Black Ops a série se tak vrací ke svým kořenům. Příběhová kampaň slibuje strhující zážitek. během kterého se potkáme s dobře známými postavami jako Hudson, Woods nebo Mason. Za příběhovou kampaní stojí studio Raven Software, jehož vývojáři mají na svědomí například Soldier of Fortune nebo Jedi Knight II. Vývojáři slibují více konců, ke kterým se můžete dostat různými volbami v dialozích.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Pokud patříte mezi fanoušky multiplayeru či Zombie módu, ani vy neodejdete s prázdnou. Další novinky o těchto herních režimech se dozvíme už 9. září. Snad nejdůležitější je, že Call of Duty Black Ops: Cold War vyjde 13. listopadu pro PS4, Xbox One a PC. Poté bude spuštěno společně s oběma konzolami nové generace PS5 a XSX, v závislosti na uvolnění obou platforem. Když už je řeč o Next-Gen, tak Activision půjde následující cestou: kupující budou mít možnost zakoupit cross-gen verzi hry za 69,99 $. Tato varianta vám umožní zakoupit hru na aktuální generaci a později v klidu přejít na generaci novou.

Více z nového Call of Duty: Black Ops Cold War uvidíme již zítra 27. srpna během ONL.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Call of Duty: Black Ops Cold War vychází 13. listopadu 2020.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno