I když společnost neuvádí, jakou formu to bude mít. Předchozí zprávy tvrdily, že nová placená hra Call of Duty příští rok nevyjde.

Začátkem tohoto roku zprávy tvrdily, že poprvé za téměř dvě desetiletí bude roční cyklus vydávání Call of Duty přerušen v roce 2023, přičemž Activision se údajně příští rok rozhodl nevydat nový prémiový příspěvek ve své franšíze. To samozřejmě neznamená, že nebude žádný nový obsah Call of Duty, ve skutečnosti to vypadá, že bude dokonce i placený nový obsah.

To je to, co společnost Activision během svého nedávného čtvrtletního fiskálního briefingu potvrdila, že má „nový prémiový obsah plánovaný na rok 2023 a dále“ pro franšízu Call of Duty. Toto prohlášení samozřejmě není příliš konkrétní, nový prémiový obsah nemusí nutně znamenat novou hru a může také odkazovat na nová placená DLC pro letošní Call of Duty: Modern Warfare 2.  Nedávné zprávy také tvrdily, že Vývojář Infinity Ward má pro hru naplánované dva celé roky obsahu namísto nové hry Call of Duty v roce 2023.

Přečti si  Call of Duty: Warzone 2.0 má vyjít 16. listopadu, tvrdí únik informací

Mezitím zprávy také tvrdily, že je ve vývoji samostatná  hra Call of Duty: Zombies, která by mohla být potenciálně použita také k vyplnění této mezery. Mezitím, co se týče free-to-play obsahu, další hra Warzone  vyjde koncem tohoto roku, přičemž se také připravuje samostatný mobilní Warzone titul.

Call of Duty: Modern Warfare 2 mezitím vyjde 28. října pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno