Call of Duty: Mobile překonalo během prvního týdne hranici 100 milionů stažení
Domů » Hry » Call of Duty » Call of Duty: Mobile překonalo během prvního týdne hranici 100 milionů stažení

Call of Duty: Mobile překonalo během prvního týdne hranici 100 milionů stažení

9.10.2019
Publikoval:

Zní to až neuvěřitelně, ale poté, co minulý týden vyšlo na mobilní zařízení Call of Duty: Mobile, tak hra stihla překonat hranici 100 miliónů stažení.

Toto je zdaleka největší launch mobilní hry, který se podařil během prvního týdne od uvedení na trh“, říká Randy Nelson, vedoucí mobilních statistik v Sensor Tower.

Tato čísla přicházejí jen pár dní poté, co společnost Activision oznámila, že hra dosáhla 35 milionů stažení během prvních tří dnů na trhu. 

Například konkurenční PUBG , Fortnite a Apex Legends, měly během prvních týdnů vydání 26,3 milionu, 22,5 milionu a 25 miliónů stažení. Navíc Mario Kart Tour dosáhl v prvním týdnu 90 milionů stažení a Pokemon Go dosáhlo v prvním roce v roce 2016 85,6 milionu stažení.

Call of Duty: Mobile pochází z partnerství mezi Activision, Tencent a TiMi Studios. Hra je k dispozici zdarma a nabízí řadu známých režimů i populárních map, včetně battle royale. Hra je také prošpikována mikroransakcemi, což je u free-to-play titulu pochopitelné.

Přečtěte si  Twitter si střílí z poslední zprávy od EA

Call of Duty: Mobile je nyní k dispozici pro iOS a Android.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Vydání Call of Duty: Modern Warfare: vše, co víme o předběžném stažení a časech spuštění

Call of Duty: Modern Warfare si již můžete předběžné táhnout...