Kup nám pivo

Po vpádu Němců do jejího města Polina Petrova vezme pušku a jde do boje. Předvádí se také upevnění zbraně a plížení.

Sledgehammer Games konečně představili gameplay záběry z nadcházejícího Call of Duty: Vanguard, kde představili zasazení do 2. světové války a jejích zajímavých bitev. Gameplay sleduje sniperku Polinu Petrovou (kterou hraje Laura Bailey) ve Stalingradu po invazi Němci.

Vanguard se odehrává v alternativní druhé světové válce a přestože během konfliktu probíhá mnoho bitev, velká část hry se odehrává po jejím konci. Hráči se vydají na cestu k eliminaci Hitlerova nástupce projektu Phoenix a pustí se do všech druhů různých válečných konfliktů. Spolu s kampaní bude existovat také režim Zombies vyvinutý Treyarchem a multiplayer, který zahrnuje nový režim Champion Hill.

Přečti si  Kdy vyjde GTA 6? Strauss Zelnick potvrdil aktuální stav vývoje

Call of Duty: Vanguard vychází 5. listopadu pro Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 a PC.

ASUS For Ludens Who Dare

Tento týden proběhne alfa test pro včechny majitelé konzolí PlayStation. Open beta potom proběhne na všech platformách příští měsíc. 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJGamingBolt
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno