Nová chyba se skinem Roze v CoD: Warzone činí hlavu jejího hráčského modelu pro ostatní hráče zcela neviditelnou.

Zdá se, že se ve Warzone objevila nová chyba pro velmi diskutovaný skin „Near Dark“ Roze. Až doposud si hráči stěžovali, že skin je v podstatě „pay to win“ , protože v tmavých oblastech mapy jen velmi těžce viditelný. 

Nyní existuje chyba, kdy již tak těžko rozpoznatelný model hráče může způsobit, že její hlava bude zcela neviditelná, ve svém tweetu na to upozorňuje @onne90.

Ve videu, kdykoli kdykoliv hráč s Roze skinem vyjme Heartbeat senzor, tak její hlava úplně zmizí, což z ní dělá nejen tvrdý cíl, ale také téměř nemožné trefit headshot. Nejsme si jisti, jestli hráči budou stále schopni dát headshot, zatímco její hlava nebude viditelná.

Například, když hráč pokukuje po budově, schodišti nebo římse, může jednoduše vytáhnout Heartbeat senzor a mít hlavu zcela neviditelnou pro nepřátelské hráče. Nejsme si jisti, zda je tato chyba specifická pro konkrétní platformu, takže pokud můžete tuto chybu replikovat, dejte nám vědět.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Prozatím doporučujeme hráčům zůstat ostražití, protože v boji proti tomuto zneužití nejde opravdu nic moc dělat. Naštěstí hráči nemohou střílet, když zneužívají této chyby.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox ONe a XSX/S.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno