Již zítra si budou moci předplatitelé služby PS PLUS stáhnout první oznámenou hru, která bude součástí červnové nabídky.

Call of Duty: WWII bude k dispozici ke stažení od 26. května. To, jaká hra díl z oblíbené FPS série v nabídce doplní, zveřejní Sony ještě do konce tohoto týdne.

CoD: WWII jen za první tři dny prodeje utržilo přes 500 miliónů dolarů a hra zaznamenala také rekord v počtu současně připojených hráčů na PC i konzolích v celé sérii CoD. Na PS4 hra dokonce zaznamenala rekord v počtu digitálně stažených her. Titul od svého vydání 3. listopadu utržil celosvětově přes jednu miliardu amerických dolarů a do vydání Black Ops 4 se jednalo o nejprodávanější Call of Duty na současné generaci konzolí, kde překonalo i Black Ops 3.

Call of Duty: WWII je k dispozici pro Pc a konzole Xbox One a PlayStation 4.

11 KOMENTÁŘE

  1. Viktor Kubina máš pravdu Xbox Game Pass je skvelý. Na ten sa PS ani nechytá. Význam má len keď chces hrať online a i samotná podstata toho (chces online tak si zaplať lebo tých 60€ čo si dal za hru je pre nás málo) je poriadne nezakaznicka.

  2. Radim Goťák ohhh do mňa peasante. Zdôvodňuj si prečo si musíš platiť za multiplayer, keď už hru si si kúpil. Zdôvodňuj si prečo v Xbox Game Pass (ktory je mimochodom i na PC za nejak 4€ mesačne) máš prístup k 100 hrám zatiaľ čo u Sony dostaneš dve hry. Nech ma Sony akokoľvek lepšie hry, v tomto ohľade je výrazne za Microsoftom.

  3. Dávid Kyzek no hry po příběhu můžou být dobré,ale jsou zabité stabilitou a nizkým frameratem,tahají z toho maximum a grafika tak či tak stojí za hovno,bylo by lepší když na té grafice ubraly a přidaly na stabilitě stejnak kdo by si koupil konzoli kvůli grafiky…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno