Generální ředitel studia CD Projekt Red Adam Kiciński potvrzuje, že můžeme očekávat další hry ze světa Zaklínače, i když neponesou název Zaklínač 4.

Zaklínač 3: Divoký hon je nepochybně dosud nejúspěšnější hrou studia CD Projekt Red a tak by byla škoda, kdyby byla tato značka uložena k ledu. Prezident a generální ředitel studia Adam Kiciński v rozhovoru na polském internetovém serveru Bankier uvedl, že franšíza bude pokračovat, i když další hra nebude nazvána Zaklínač 4. 

První tři Zaklínače byly definovány jako trilogie, takže prostě nemůžeme ohlásit další hru s názvem Zaklínač 4. To samozřejmě neznamená, že opustíme tento svět, na kterém jsme pracovali více než 12 let a jež hráči po celém světě stále milují a žádají. “Zaklínač” je jednou ze dvou licencí, na kterých budeme stavět naše budoucí aktivity. Dnes, bohužel, již nemohu odhalit více.

Přečti si  Na PC je k dispozici první Lady Dimitrescu Nude Mod

Kiciński také uvedl, že v současné době se všichni v CD Projektu Red zaměřují na vývoj Cyberpunku 2077 a nerad by od tohoto projektu odpoutával pozornost. Jakmile nastane ten pravý čas, tak studio odhalí více o jejich dalším připravovaném projektu.

Není divu, že studio chce se sérií Zaklínače nadále pokračovat, však Zaklínač 3 je titul, který se stal prodejním trhákem napříč platformami a učinil z CD Projektu Red jedno z nejlepších vývojářských studií na Zemi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno