Studio CD Projekt Red si během náročného vývoje očekávaného Cyberpunku 2077 připravil slušně dotovanou soutěž pro cosplayery. Účastníci soutěže mohou své výkony předvést buď online nebo na herních akcích jako Gamescom, PAX West či Tokio Game Show.

Jak vám již jistě došlo ze samotného názvu článku, první dvě umístění v prvním kole Cyberpunk Cosplay Contest v německém Kolíně nad Rýnem ovládly dvě české cosplayerky. Ketrin a Germia patří k absolutní špičce světové cosplay scény a své kvality potvrdily i nyní.

https://www.instagram.com/p/B1l-SKxFuQ7/

První místo ovládla Ketrin se svým cosplayem “V”, ústřední postavy Cyberpunk 2077, který vychází 16. dubna. Součástí obleku byla i fungující robotická paže s ostřím. Odměnou ji nebyl pouze postup do samotného grandfinále, kde se bude soutěžit o 15000 USD, sběratelskou edici hry nebo profi focení na obálku časopisu, ale i 2000 USD, které si s sebou odvezla domů. Jako druhý nezdařilejší se porotě zdál cosplay Johnyho Silverhanda, kterého si na paškál vzala Germia. Postavě, kterou ve hře ztvárnil dech beroucí Keanu Reeves, nechybí robotická paže či elektrická kytara Samurai.

Obě české cosplayerky a stovky jejich výtvorů najdete i na jejich sociálních sítích. Ketrin (Facebook/Instagram), Germia (Twitter/Instagram)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno