Charles Wirth alias Fugger je znovu držitelem rekordu v přetaktování paměti
Domů » Hardware » Charles Wirth alias Fugger je znovu držitelem rekordu v přetaktování paměti

Charles Wirth alias Fugger je znovu držitelem rekordu v přetaktování paměti

30.6.2020
Publikoval:

Charles Wirth alias Fugger je znovu držitelem rekordu v přetaktování paměti. Použil sadu Viper Gaming Viper Steel Kits od společnosti Patriot.

Paměťové moduly Viper Steel DDR4 od společnosti Patriot jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysoký výkon i stabilitu, a hráči tak mohli vyhrát každý svůj zápas.

— Společnost Patriot může potvrdit světový rekord z 16. května 2020 v žebříčku portálu HWBOT zaměřeného na rychlost čtení paměti. Spolupráce s Charlesem Wirthem vystupujícím pod přezdívkou Fugger znamená, že Patriot znovu dokázal porazit nadšence do přetaktování z celého světa. První místo získala společnost Patriot díky použití paměťových sad Viper Steel dostupných ve frekvenci až 4400 MHz.

Jsme rádi, že můžeme s Charlesem Wirthem spolupracovat a znovu dosáhnout prvního místa ve světovém žebříčku přetaktování paměti. Charlesova expertíza a inovativní přístup spolu s produktovým týmem Patriot ukázaly skutečný potenciál paměťových produktů Viper Gaming

Světový rekord v paměťovém čtení má na serveru HWBOT již několikaletou tradici. Portál si vybudoval svoji pověst díky bezpočtu dobrovolníků, kteří pomáhají především s moderováním příchozích výsledků benchmarků, ale také s údržbou hardwarové databáze a správou fór. HWBOT byl založena komunitou zabývající se právě přetaktováním, která jej vede.

Přečtěte si  Destiny 2 - Bungie nespěchá s opravou chyby umožňující hrát raid ve 12 členném týmu

Společnost Patriot by touto cestou ráda poděkovala Charlesi Wirthovi alias Fuggerovi, že si vybral právě produkt Viper Steel, díky kterému dosáhl již podruhé nejvyššího umístění. Patriot se těší na to, že přispěje i k dalším pokusům o světový rekord a poskytne své výrobky nadšencům do přetaktování!

Funkce a specifikace:

  • Série: Viper Steel
  • Edice: Stříbrné boční strany s diamantovým logem Viper a černým vrškem
  • Hliníkový rozdělovač tepla se specifickým designovým prvkem
  • Kompatibilita: Testováno na nejnovějších platformách Intel a AMD
  • Omezená doživotní záruka

 

Další doporučené příspěvky
 
Chraňte své oči stylově pomocí nových inteligentních brýlí Razer

Nové inteligentní brýle Razer od společnosti Anzu vám pomohou chránit...