Hráči na konzoli a PC by neměli v Apex Legends hrát společně, ale pravidla nejsou pro hackery žádnou překážkou.

Obecně platí, že se PC hráči mnohem více potýkají s podvodníky, než hráči na konzolích (až na Warzone). Především proto, že je snazší získat hack fungující na PC, kde jsou software a hra na stejném počítači, zatímco hack na konzoli vyžaduje nejprve poražení vlastního mechanismu proti neoprávněné manipulaci (pokud tedy nepočítáme externí zařízení jako Cronus). To je faktor, který řadu podvodníků od konzolí na první pohled odrazuje.

Ale ne vždy. Apex Legends zaznamenalo příliv hackerů v konzolových lobby a není jasné, zda je to jen kvůli chybě nebo jinému novému hacku.

Přečti si  Další díl Need for Speed má vyjít 4. listopadu

Podívejte se například na toto nejnovější video od hráče FNATIC Revengeful. Při hraní v King’s Canyon narazí Revengeful a jeho tým na hackera, který se ani nesnaží skrývat, že podvádí. Revengeful je okamžitě sejmut několika výstřely do hlavy a zjišťuje, že hráč „[Joba] SlxghtR Owns You <3“ nejen hackuje, ale také se nějakým způsobem dostal do konzolového lobby, přestože hraje na PC.

Když hráče budete sledovat je nadmíru jasné, že používá aimbot, kterým sestřeluje jednoho nepřítele za druhým, navíc na neuvěřitelné vzdálenosti navíc z hip fire a zcela bez recoilu.

Přečti si  Další Battlefield bude mít kampaň pro jednoho hráče, jak prozrazuje pracovní inzerát

Podle PC Gameru byl hacker zablokován po pořízení tohoto klipu, ale je tu další problém. Několik hráčů hlásilo, že se PC hráči dostávají do konzolových lobby, což by nemělo být možné. Když Respawn Entertainment povolil crossplay v Apex Legends, stále držel PC a konzolové lobby oddělené, aby se zabránilo tomu, že jedna strana získá nespravedlivou výhodu nad druhou kvůli jejich odlišným vstupním zařízením. PC hráči by se do konzolových lobby neměli vůbec dostat a přesto se tam nějakým způsobem dostávají. 

Doufejme, že Respawn vyřeší tento nejnovější problém před příchodem Newcastla a sezóny 13.

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX/S a Switch.

 

1 komentář

  1. Cheateři v jakékoliv mulťasové hře sou en ubohé kusy hoven bez špetky cti nebo ferovosti.. nakopal prdele a zlámat jim prsty je málo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno