Nové inteligentní brýle Razer od společnosti Anzu vám pomohou chránit oči před škodlivým UV zářením, ať už hrajete venku nebo uvnitř.

Raze dnes představil svůj první produkt na poli oční optiky, chytré brýle Razer Anzu. Razer Anzu kombinují filtrační čočky, které poskytují neocenitelnou 35% ochranu před modrým světlem, s polarizovanými brýlemi chránícími před 99 % záření UVA a UVB, dotykovým ovládáním a otevřeným zvukem pro jedinečný prožitek z nošení.  Brýle Razer Anzu skvěle zpříjemňují práci z domova. Digitální zábava a venkovní aktivity se díky nim stávají další příležitostí, jak se ukázat světu ve výborném světle.

Otevřený bezdrátový zvuk a využití technologie Bluetooth s nízkou latencí společnosti Razer přináší zákazníkům vyšší pohodlí a vtažení do děje, díky nimž si užijí nejen práci, ale i zábavu. Váha, která nepřesahuje 48 g, a ergonomický design se starají, aby brýle zůstávaly pohodlné i při dlouhém nošení, především při práci z domova. Razer Anzu budou dostupné na Razer.com ve verzi s elegantními obdélníkovými a kulatými obroučky, v obou případech ve dvou velikostech a s vyrytou decentní značkou, která bude zkrášlovat odolné a ohebné klouby sloužící ke snadnému uskladnění.

„Razer Anzu modernizuje kategorii nositelných produktů. V pohodlném nošení a ochraně proti modrému světlu a UV záření je o krok napřed,“ uvádí John Moore, vedoucí marketingu a prodeje firmy Razer. „S Anzu Razer vstupuje na trh v době, kdy prudce narůstá počet lidí, kteří pracují z domova – kde je v současnosti poptávka po ochraně očí, handsfree komunikaci a chytrých funkcích opravdu veliká.“

Chraňte si oči stylově

Zákazníci tráví při práci i zábavě nespočet hodin sledováním mobilních zařízeních, notebooků a počítačových obrazovek, a tím své oči vystavují modrému světlu. Razer Anzu nabízí multifunkční řešení, jak škodlivé světlo vyzařující z digitálních přístrojů a slunce odfiltrovat. Stylové chytré brýle tak získávají tolik potřebný prvek ochrany. Prvotřídní sadu doplňují zabudované filtrační čočky zachycující 35 % modrého světla, které chrání před zářením z obrazovky a snižují digitální únavu zraku. Oči tak při zábavě či práci zůstávají svěží a soustředěné. V prodávané sadě se nachází také náhradní polarizované čočky, které při venkovních aktivitách chrání oči před 99 % paprsků UVA a UVB.

Přečti si  Vše, co stojí za rozhodnutím nedělat Days Gone 2

Dobrou zprávou také je, že se společnosti Razer podařilo navázat partnerství s firmou Lensabl, jež zákazníkům nosícím korekční brýle, kteří si koupí Razer Anzu, poskytne 15% slevu na dioptrické čočky. Lensabl je online obchod s kompletní nabídkou produktů péče o zrak, který nabízí ty nejkvalitnější služby v oblasti výměny čoček. Díky možnostem online testování zraku mohou zákazníci nakupovat, obnovovat a prodlužovat své předpisy na brýle přes PC nebo smartphone na adrese www.lensabl.com.

Moderní a nenápadné brýle s otevřeným zvukem s nízkou latencí

Na míru upravené připojení Bluetooth 5.1 přináší špičkovou 60ms latenci, která zajišťuje plynulý a ničím nerušený zvuk, do kterého se ponoříte, aniž by vás rušilo jeho zpožďování a přeskakování. Decentní, téměř nepostřehnutelný jednosměrný mikrofon a reproduktory zabudované do rámů brýlí Anzu vám zajistí pohodlnou handsfree komunikaci, ať se budete nacházet kdekoli.

Razer Anzu vydrží na jedno nabití více než 5 hodin, mají proto dostatek energie na to, aby fungovaly po celý den a zvládly i dlouhotrvající práci či hraní. Pokud se nepoužívají a jsou složené, vypnou se a v pohotovostním režimu zvládnou uchovávat energii po téměř dva týdny.

Skutečně chytré funkce

Dotykové rozhraní zabudované po straně rámu brýlí Anzu se stará o pohodlné a intuitivní chytré ovládání. Umožňuje vám přepínat mezi hudebními skladbami, přehrávat a pozastavovat média, spravovat konferenční hovory a aktivovat hlasového asistenta na smartphonu. Uživatelsky příjemný zážitek ze zařízení prohlubují aplikace dostupné pro Android a iOS, které nabízejí možnosti úpravy zvuku pomocí ekvalizéru (výchozí, zvýšení čistoty zvuku, zesílení výšek), nastavení latence, zobrazení stavu baterie a aktualizace firmwaru.

Přečti si  Tvůrce It Takes Two říká, že z jeho další hry budou lidé unešeni

Razer Anzu jsou dostupné v různých velikostech a stylech a jsou navržené tak, aby byly voděodolné a splňovaly specifikaci IPX4: odolnost proti stříkající vodě. Pot při cvičení, neúmyslné polití nebo nepříznivé počasí proto nebudou představovat problém. Produktový balíček obsahuje chytré brýle Anzu se zabudovanými filtračními čočkami zachycujícími 35 % modrého světla, náhradní polarizované čočky chránící před 99 % slunečního záření UVA a UVB, nabíjecí kabel USB-A, čistící hadřík a pouzdro pro uchovávání rámů a dalších čoček.

Více informací o produktu Razer Anzu naleznete zde

O CHYTRÝCH BRÝLÍCH RAZER ANZU

Čočky

 • 35% filtrace modrého světla
 • Polarizované čočky chránící před 99 % slunečního záření UVA a UVB

Sluchátka 

 • Ovladače: 16 mm
 • Přibližná hmotnost: 43–48 g (43 g malé obd., 44 g malé kruh., 46 g velké obd., 48 g velké kruh.)

Mikrofon 

 • Směrová charakteristika: Jednosměrný

Dotykové ovládání 

 • Ovládání hudby: Spustit, pauza, přeskočit, předchozí
 • Ovládání hovoru: Přijmout, odmítnout, přepnout, položit
 • Obecné: Spárovat, zapnout, herní režim a virtuální asistent pro chytré telefony

Baterie 

 • Výdrž baterie: Více než 5 hodin* (* V závislosti na využití se může lišit)

Kompatibilita  

 • Zvuková zařízení s připojením pomocí Bluetooth
 • Aplikace pro chytré telefony se systémem Android nebo iOS

CENA A DOSTUPNOST

Razer Anzu: 199,99 $ / 209,99 € (doporučená maloobchodní cena)
Náhradní sluneční čočky Razer Anzu: 29,99 $ / 34,99 € (doporučená maloobchodní cena)

Razer.com: 4. března 2021

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno