Zatím poslední díl série Life is Strange, True Colors, se rozšíří i na platformy pro sérii dosud nevyzkoušené. Kniha bude časově zasazena těsně před děj True Colors.

Vývojáři tvorbu knihy oznámili na svém Twitteru. Hlavní hrdinkou bude Steph. Tak si tak po hlavní roli v povedeném DLC k True Colors střihne další směnu. Kniha vyjde pod záštitou vydavatelství Titan Books a o příběh se postarala Rosiee Thor, která má na svědomí také Tarnished are the Stars nebo Fire Becomes Her.

Knížka bude vyprávět příběh Steph a její přítelkyni z kapely Izzie. Pokud jste True Colors pozorně hráli, tak jste jméno Izzie mohli párkrát zaslechnout. Společně se děvčata vydávají s kapelou na Tour, po které se Steph usídlí v Haven Springs. V knize se tedy dozvíme jedno z největších tajemství hry.

Přečti si  Gotham Knights Gameplay Video představuje Gotham University, Batgirl a další

Na pulty obchodů se knižní podobě dostane Life is Strange příští rok v březnu. Co na to říkáte vy? Válí se vám doma nějaká knížka s herní tématikou?

Naší recenzi Life is Strange: True Colors si můžete připomenout níže. Do rukou se nám dostalo i již zmíněné DLC Wavelenghts, kde jsme se Steph měli na starost nejen obchůdek s hudebninami.

RECENZE: Life Is Strange: True Colors – Emoce pod kontrolou

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno