Zatímco jedna z ostře sledovaných her z dílen Naughty Dogu vychází již dnes o půlnoci, vývojáři již lákají na oznámení jiné populární IP.

Propagaci Crashe Bandicoota bral vždy Naughty Dog trochu jiným způsobem, než u jiných svých značek. Dle videí, na kterých zahraniční novináři skládají puzzle, se zdá, že ani tentokrát své fantazii vývojáři nebránili.

Po úspěšném poskládání puzzle se nám vyjeví podoba nové masky, se kterou jsme se v Crashovi dosud nesetkali. Přátelského Aku Aku a ďábelského Uka Uka tak pravděpodobně doplní třetí entita. Nemusíte být ani mistři čtení mezi řádky aby vám došlo, že se na nás nezadržitelně řítí nový díl Crashe, který s největší pravděpodobností dorazí na PlayStation 5. Na dohady, zda se bude jednat o launch titul nové konzole je ale ještě brzy.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Spekulace o novém díle se objevili již minulý měsíc, kdy na světlo světa unikly obrázky merchandise předmětů. Kdy se dočkáme oficiálního traileru nebo teaseru je zatím ve hvězdách, ale s největší pravděpodobností k tomu dojde během některého z budoucích eventů spojených s PlayStation 5.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno