Nasledný hotfix 1.0.3.1, který vyjde v úterý příští týden pro Destiny 2 učiní vaše Clanové engramy ještě více odměňujícími než doposud.

Velmi pozitivně se zpráva právě týká engramů, které mohou hráči Destiny 2 vydělat právě tím, že jsou součástí aktivního klanu. Každý týden mohou hráči obdržet až čtyři bonusové engramy, pokud sami, nebo členové jejich klanu dokončí týdenní  Crucible zápasy, Nightfall, Leviathan Raid a Trials of the Nine. Engramy obsahují odměny spojené právě s těmito aktivitami, takže pro hráče, kteří se nemohou zúčastnit jedné či druhé akce, je to fantastický způsob, jak se dostat ke zbraním a gearu, který se tam nachází.

destiny_2_emb_chara_hawthorne_2

V posledních týdnech však odměny z Trials of the Nine a Leviathan Raid v těchto engramech přišly s power úrovní 10. Zdálo se to celkem logické, že pokud jednu z těchto aktivit neabsolvujete, tak si následně budete muset věci infuzovat na požadovaný power. Ale hle Bungie to vidí zcela jinak a chce, aby tyto věci měli stejný power, jako věci za Crucible, či Nightfall. A tak od příštího týdne budou engramy z klanových odměn super sladké.

Přečti si  Vývojáři Warzone reagují na frustrující chybu, která stále umožňuje hráčům dostat se pod stadion

Hotfix 1.0.3.1 provede také několik oprav ve hře:

  • jednou z nich je i oprava exotického questu “His Highness’s Seal” kde ne všem hráčům správně započítávat jednotlivé kroky.
  • Opraven bude také Raid Milestones, který při týdenním resetu některým hráčům nezobrazoval.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno