Bylo také odhaleno prvních pět nejhranějších titulů PlayStation VR na celém světě, přičemž v čele balíčku jsou tituly jako Rec Room a Beat Sabre.

Společnost Sony oznámila, že kromě bezplatných her pro PS4 a PS5, které každý měsíc dostávají předplatitelé PlayStation Plus, budou k dispozici také tři tituly pro PlayStation VR. Začne to v listopadu, další podrobnosti budou k dispozici v „příštích týdnech“ (možná až oznámí PS Plus tituly na příští měsíc).

Vydavatel také sdílel podrobnosti o svých pěti nejhranějších titulech na PlayStation VR, konkrétně to jsou: Rec Room, Beat Saber, PlayStation VR Worlds, The Elder Scrolls 5: Skyrim VR a Resident Evil 7: Biohazard. Z regionálního hlediska Rec Room dominoval Severní Americe a Evropě. V Japonsku se na prvních příčkách žebříčku umístil Resident Evil 7: Biohazard .

Tento krok by mohl potenciálně znamenat silnější tlak na hraní ve VR v budoucnu. Společnost Sony již potvrdila hardware nové generace PlayStation VR pro PS5 s ovladači, které mají adaptivní spouště a detekci dotyku prstu. Spekulace tvrdí, že headset  bude uveden na Vánoce 2022. Kromě toho se společnost Firesprite Studios nedávno připojila k PlayStation Studios a říká se, že pracuje na novém VR titulu v Horizon franšíze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno