Hráči Call of Duty: Warzone zjistili, že u XM4 a AK-47 z Blackops Cold War došlo k chybě specifického attachementu, což hráčům dává k dispozici velmi rychlý aim down sight.

Nový glitch v Call of Duty:  Warzone umožňuje hráčům mířit rychleji, což jim dává v přestřelkách solidní výhodu.

Integrace Black Ops Cold War x Warzone přinesla do hry několik zajímavých chyb, z nichž ta nejvíce frustrující v podobě attachementů zbraní, které vlastně nedělají to, co dělat mají.

Od začátku sezóny 2 Raven tyto problémy většinou opravil, ale přesto se zdá, že některé attachementy mají stále skryté funkce nebo dělají opak toho, co mají dělat.

Nové vadný kus byl nedávno odhalen prostřednictvím příspěvku na Redditu od uživatele jelleu, který poukazuje na to, že laserový „Black Ops Cold War“ „Ember Sighting Point“ laser zvyšuje rychlost ADS u XM4.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/m5lp2n/the_ember_sighting_point_drastically_increases/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Toto je docela zajímavé zjištění, vzhledem k tomu, že laser má dle specifikací naopak rychlost ADS snižovat, ale jak ukazuje video výše, tak dělá pravý opak.

Podle komentátora KcMitchella to funguje pouze na XM4 a na AK47 z Balckops Cold War. Jedná se však o obrovskou podporu obou zbraní, díky čemuž jsou v boji téměř nepřekonatelné, zejména když vezmete v úvahu, jak rychlé přestřelky jsou ve Warzone.

Koneckonců to můžete nyní vyzkoušet sami.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno