Vzhledem k tomu, že sezóna 2  Warzone  a  Black Ops Cold War je  již v plném proudu, mnoho fanoušků si říkalo, jestli 11. března nastane konec Verdansku?

Zdá se, že si to různí leakeři myslí, ale stále je tu debata o tom, kdy by k dříve spekulované jaderné události mohlo dojít. Zvěsti o atomové bombě, která zasáhne Verdansk, se začaly šířit 25. února, kdy začala sezóna 2 Warzone a Cold War. 

Tyto informace pochází od různých zdrojů a informátorů Call of Duty, kteří tvrdí, že informace našli v nejnovější aktualizaci hry.

Vzhledem k tomu, že Zombies jsou nyní ve Warzone a raketová sila se objevují po celém Verdansku čímž se stále hůře teorie o jaderné explozi, která odstranění nebo přetvoří aktuální mapu, zpochybňuje.

Internetem letí spousta různých úniků a mnoho z nich pochází z důvěryhodných zdrojů. Ale vše v tomto bodě je čistá spekulace. Stále více se však zdá, že Verdansk bude v blízké budoucnost zasažen atomovkou.

Kdy se to stane?

Fanoušci a leakeři  jsou přesvědčeni, že jaderná událost je v plánu, takže každý chce vědět, kdy k ní dojde.

O přesném datu se trochu debatuje.

Někteří se domnívají, že oním datem bude 11. březen, protože to je datum, kdy končí aktuální událost Outbreak. Můžete se podívat na tweety z @WarzoneNewz a @ReeceWZNZ , kteří věří, že k Warzone Nuke může dojít 11. března.

Zatímco jiní, například VGC , věří, že konec Verdansku přijde v dubnu se zahájením sezóny 3.

Není jasné, kdy se událost uskuteční, a mnoho úniků nyní více a více hovoří o 11. březnu.

Ovšem datum události není jedinou věcí, na které se fanoušci nemohou shodnout, protože mnozí se také dohadují o tom, zda se Warzone bude i nadále odehrávat ve Verdansku, nebo zda hra dostane zcela novou mapu. Někteří říkají, že Verdansk bude stále hratelný, ale po zásahu atomovkou bude mít dramaticky změněný design.

@_Tom_Henderson_ věří, že současným plánem pro  Warzone  je představit úplně novou mapu, což znamená konec pro Verdansk.

Já osobně bych byl rád, kdyby vývojáři zachovali mapu Verdansku a přidali k do hry ještě další zcela novou mapu, přičemž obě mapy by mohly časem rotovat.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Vzhledem k tomu, že zatím nebylo oficiálně stanoveno přesné datum události, je třeba brát všechny tyto informace s určitou rezervou.

Call of Duty: Warzone je nyní zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno