Codemasters koupilo vývojáře Project Cars
Domů » Hry » Bleskovky » Codemasters koupilo vývojáře Project Cars

Codemasters koupilo vývojáře Project Cars

30.11.2019
Publikoval:

Studio Slightly Mad Studios je díky své sérii Project Cars známo především u hráčů závodních her. Tomuto odvětví, ale již dlouho dobu vládnou jiná jména. Jedno z takových, vydavatelství Codemasters (F1 2019, GRID, Dirt 2.0, Onrush,…) oznámilo, že právě studio stojící za Project Cars se stává jejich novou akvizicí a jejich budoucí hry budou vycházet z jejich spolupráce.

Vydavatelství dokonce zveřejnilo cenu, za kterou se Slightly Mad Studios bylo ochotno svěřit do náruče vydavatelského giganta. Akvizice vyšla Codemasters na 30 milionů dolarů.

Zakladatel studia Ian Bell je s akvizicí spokojený a dále bude zastávat svou dosavadní pozici. Nově navázané vztahy by měly studiu pomoci při dokončování vývoje Project Cars 3 a Project Cars GO, verze pro mobilní telefony. Bell se ve svém vyjádření také nechal slyšet, že celé studio sdílí s Codemasters stejnou vášeň a zápal a že se na budoucí spolupráci nesmírně těší.

Přečtěte si  Ve vývoji je single-playerová verze League of Legends

Datum vydání obou zmíněných her nebylo oficiálně oznámeno.

 

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Microsoft prozrazuje, které čtyři hry v prosinci opustí Xbox Game Pass

Služba Xbox Game Pass společnosti Microsoft obsahuje více než 100...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů