Během The Game Awards 2018 jsme se dočkali oficiálního potvrzení vzniku remaku další klasické hry z dílny Naughty Dog a to Crash Team Racing: Nitro-Fueled.

Tato závodní hra z roku 1999, která byla původně vydána na první PlayStation se dočkala nebývalého úspěchu a mnozí hráči zastávají názor, že překonala i populární Mario Cart.

Během The Game Award 2018 jsme se také dozvěděli termín, kdy bude tento remake na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch vydán, konkrétně se jedná o datum 21. června 2019. Ovšem nejnovější informace hovoří o tom, že by verze pro Switch mohla nabrat mírné zpoždění.

Za touto informací stojí zprávy o tom, že některé obchody v současné době ruší a refundují předobjednávky Switch verze. Navíc oficiální stránka hry nyní u Switch verze hry uvádí termín “Coming Soon.”

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

Vzhledem k tomu, že konzole Nintendo Switch byla vydána před téměř dvěma lety, tak tituly třetích stran musí procházet procesem portování ať již samotnými studii, nebo studii, které se na porty specializují.

Tato informace je zcela jistě nešťastná pro majitele a fanoušky této hybridní konzole, protože hra se opět nejdříve objeví na konzolích PlayStation 4 a Xbox One, což následně může přispět k nižším prodejům na Switch.

Crash Team Racing: Nitro-Fueled vychází na PS4 a Xbox One 21. června 2019, Switch verze vyjde zřejmě o něco později. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno